Древнє гадання 77 брамінів на віщий сон

Заговори і Привороти

Цей сон може показати вам майбутнє й заодно попередити, яких небезпек можна уникнути. Заклинання прочитати перед сном і відразу ж лягти спати, ні з ким не розмовляючи. Спати обов'язково водиночестве.

Заклинання

Заклинаю тебе, зірка Венера, ім'ям ангелів сну, третього легіону
Заклинаю тебе, великі Ангели Анаель, головуючий у шостий день створення миру.
Священною печаткою заклинаю пануючи Давида, пануючи Соломона
Заклинаю вас, святі, сильні й могутні Ангели,
Іменами: Адонаи, Їм, Ейе, Асим, Хей, Садаи.
Заклинаю зіркою Сатурна. Ім'ям всіх зірок, їхніми силами, і всією їхньою могутньою владою. Всіма іменами ангелів, що служать у другому легіоні. Ім'ям вищого Творця, ім'ям тих, хто в милості в Рятівника
Землею, з поверхні якої ростуть дерева й трави
Землею, у якій зберігається порох перших з перших:
Адама й Еви - прабатьків усіх, хто був, є й буде.
Заклинаю вас вологою й водою, молоком Матері матерів, борошнами пекла й борошнами народження дитин, владою «Ключиками» Соломона й, нарешті, ім'ям престолу шестикрилих істот. Нехай сон мій буде правдивий і точний, як правдиві всі слова в книзі Біблії, даної нам Батьком-Богом
Так відобразиться доля моя в сні через самого Архиристрата Морфея.
У дзеркалі моєї свідомості я есмь Боже створення, раба _______(ім'я).
Бог Мойсея, Бог Ізраїлю! Великий і вічний Боже!
Благослови кожне моє слово, благослови мене на мій сон, рабу (ім'я).
Так буде так. Я все сказала. Амінь.

Таким гаданням користуються у виняткових випадках і не більш ніж 1-2 рази в році. Побачений сон не можна розповідати протягом трьох літ

Примітка: Всі змови підходять як для чоловіків, так і для жінок. Слово «раба» можна міняти на слово «раб», і навпаки.

Інші цікаві значення:
Значення однозначних цифр у сні Цифра 1 - у вашім житті любов займає важливе місце. Більша цифра - через вас мучаються
А - перемога над обставинами. Більша буква - перед вами визнали провину, каяття винних. Маленька буква - боротьба й перемога не
Читається на воду, що потім треба випити, а залишком води умитися. Витиратися при цьому не треба, заговорена вода повинна висо
Екстериоризация - це функціонування астрального тіла поза фізичним тілом. Відповідно до філософії йогів, у людині присутній
Тисячоріччями існували люди, які вміли тлумачити сни. Про таких тлумачів написано в Біблії. Із древніх часів відомі сонники, щ
У який місячний день вас відвідало нічне бачення? 1 - несе в собі важливе повідомлення, обов'язково

Кращі пояснення снів

61259

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
54036

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
49929

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
45841

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
42812

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация