Молитви й змови для гарного сну

Заговори і Привороти

Якщо перед тим, як лягати спати, вас долає тривога, незадоволеність, якщо здається, що в житті все виходить не так, як треба, не так, як жадається, і від цього немає перед сном гарного розслаблення, - звернетеся по допомогу до молитов для заспокоєння й гарного сну

Молитва перша

Господи, Боже, благослови! В ім'я Батька й Сина й Святого Духа, амінь.
Лягаю я спати, на мені хрестова печатка, з боків ангели-хоронителі, сохранители-охранители, збережете мою душу з вечора до напівночі, з напівночі до ранку. Амінь.

Молитва друга

Господи, Боже наш! Якщо згрішив(а) я сьогоднішнім днем справою або думкою, як благий людинолюбець, прости мене. Даруй мені безтурботний і мирний сон. Пішли мені Ангела Твого хоронителя, так покриє й збереже він мене від усякого зла. Яко Ти є Хоронитель душ і тіл наших, і Тобі славу воссилаем, Батькові й Синові й Святому Духу нині й прісно й повік. Амінь.

Далі наведені змови для гарного сну:

Заговір від безсоння
Заговір від безсоння через хворобу або нав'язливі думки
Заговір від частого просипания серед ночі
Заговір перед сном від страху нападу
Стародавній сохранний оберіг, вимовний перед сном
Заговір від безсоння в ребенка
Заговір, якщо ребенок у сні «метається»
Заговір від поганого сну в маленького ребенка
Заговір, якщо дитина в сні посміхається або сміється
Заговір від частих кошмарів у сні
Заговір хворому, якщо він боїться, що до ранку не прокинеться
Заговір від переляку в сні
Заговір від храпа в сні

Інші цікаві значення:
Значення однозначних цифр у сні Цифра 1 - у вашім житті любов займає важливе місце. Більша цифра - через вас мучаються
А - перемога над обставинами. Більша буква - перед вами визнали провину, каяття винних. Маленька буква - боротьба й перемога не
Читається на воду, що потім треба випити, а залишком води умитися. Витиратися при цьому не треба, заговорена вода повинна висо
Екстериоризация - це функціонування астрального тіла поза фізичним тілом. Відповідно до філософії йогів, у людині присутній
У який місячний день вас відвідало нічне бачення? 1 - несе в собі важливе повідомлення, обов'язково
Бакенбарди - дохідні моменти життя: Таке ж значення й борода. Кучеряві бакенбарди або борода - сварка з родичами через доходи.

Кращі пояснення снів

62128

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
55004

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
50679

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
46621

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
43617

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация