Сновидіння може врятувати вам життя

Значення та Зміст

Давайте серйозно поговоримо про той аспект сновидінь, що життєво важливий для нас: вони насправді можуть урятувати наше життя

Один раз мені приснилося, що по шляху на схід я в'їжджаю на пагорб у містечку Троя, штат Нью-Йорк. Як тільки я доїхав до дорожньої розвилки, усе зупинилося. Потім, побачивши серію нових сцен, що відбувалися в самих неймовірних місцях, я почав усвідомлювати, що проходжу через серію посмертних переміщень душі. Коли я прокинувся, я знав, що повинен звернути особливу увагу на це місце - біля розвилки доріг, де все відбулося, тому що (у моєму особистому режимі сновидіння) входження в ситуації після смерті - це сигнал про те, що можливо теперішню смерть

Три тижні через, в'їжджаючи на цей самий пагорб у Троє, я помітив вантажівку, припаркованний із правої сторони дороги й огляд, що загороджує. Згадавши свій сон, я, замість того щоб нажати на газ і обігнати припаркованний вантажівку, знизив швидкість майже до повної зупинки. Це й урятувало мені життя, коли на швидкості сімдесят миль у годину з пагорба з'їхала восем-надцатиколесная хура, повністю перекривши всю дорогу перед припаркованним вантажівкою

Ми не тільки одержуємо попередження за кілька днів або тижнів перед можливою подією майбутнього; ми можемо одержати застереження за десятки років до того, як події в реальності почнуть відповідати тому, що ми побачили в сні. У цьому змісті дуже повчальний випадок Сселией.

Ще замолоду Селии, жінці з півночі штату Нью-Йорк, приснилося, що, ведучи яскраво-червоний позашляховик, вона урізалася в стрімку скелю. У сні вона загинула, і Селия прокинулася з відчуттям, що це може бути передчуттям реальної події. Вона серйозно поставилася до свого сновидіння й почула застереженню. Хоча їй і подобалися червоні машини (і позашляховики), через своє сновидіння за двадцять років вона не купила жодного позашляховика й уникала їздити на червоні машинах

Через двадцять років вона згадала свій сон, але подумала, що пройшло вже досить багато часу й небезпеці більше не існує. Вона купила червону машину - не джип - і вирішила просто бути обережної. Вона дуже добре почувала себе у своїй новій машині. Але машина застаріла, і вона перемінила її на білу машину. Пройшло ще десять років. Вона розвелася, і в неї з'явився новий друг, у якого виявився червоний позашляховик. Один раз восени, коли вона вела по горах машину свого друга, їй довелося різко згорнути убік, щоб уникнути зіткнення з оленем, що вискочив на дорогу

Вона підняла очі й усього в декількох футах поперед себе побачила стрімку стіну скелі.
Це був її сон.
Але вона пам'ятала свій сон і знала, що робити. Спогад про сновидіння керувало її швидкими, як блискавка, рефлексами. Вона до межі вивернула кермо, вклавши в це всю свою силу. Червоний позашляховик зачепило об край скелі; дверцята й бампери зірвало, але Селия в цій аварії не постраждала. Через тридцять років після свого сну вона згадала точні деталі - і це змусило її діяти, не роздумуючи, щоб уникнути гіршого завершення свого сну. Давній сон урятував їй життя

Інші цікаві значення:
Сни-Попередження можуть жадати від нас дій, якщо ми хочемо, щоб наше майбутнє приносило нам радість. Вам може снитися, що ви в
Деякі сновидіння є ранніми застереженнями про можливі проблеми в майбутньому - кризової ситуації на роботі, розриві відносин
У провісних сновидіннях ми бачимо події й обставини нашого життя до того, як вони трапилися, і саме так, як все відбудеться. Пр
Наші сновидіння постійно підготовляють нас до тих викликам і можливостям, які можуть зустрітися на нашім життєвому шляху. Мо
Пропоную вам план на будь-яку ніч вгоду. Перш ніж ви відправитеся спати, напишіть
Може бути, подібно дитинам, що репетирують у сні, як ходити й говорити, ще до того, як у них розвилися фізичні навички, людство р

Кращі пояснення снів

61047

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
53817

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
49670

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
45609

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
42604

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация