Сновидіння показують нам, що робити, . щоб добре себе почувати

Значення та Зміст

Сновидіння цілющі. І істинність цього легко підтверджується медичними фактами. Наприклад, клінічні дослідження однозначно доводять, що люди, що страждають від симптомів депресії, починають іти на виправлення, коли функція їхніх снів нормалізується, - і це видно з моніторингу їхніх мозкових хвиль і довжини фази їхнього швидкого сну (БДГ). Вони відчувають помітне поліпшення, коли поліпшується запам'ятовування ними своїх снів, і вони починають розповідати їх.

Один з тісно із мною лікарів, що співробітничають, доктор Роберт Вайсберг, іноді говорить страждаючою депресією пацієнтам: «Я буду рад прописати вам ліки, якщо воно необхідно, але я також хочу, щоб під час наступного візиту ви змогли б розповісти мені пари своїх сновидінь». Він звернув увагу на те, що пацієнти, які найбільше просунулися в згадуванні своїх сновидінь, часто виявляються серед тих, хто найбільше швидко рухається квиздоровлению.

Давайте ж точно визначимо, що саме сновидіння можуть зробити для нашого здоров'я. У нас є особистий лікар, що може поставити бездоганний діагноз нашому фізичному, розумовому, емоційному й щиросердечному стану й повідомити нас, що робити, щоб бути здоровими. Якщо ми погано себе почуваємо, той же самий доктор дасть нам вірний рецепт - до того ж може запропонувати нам діючі образи, які наше тіло може використовувати для самозцілення. Цей особистий лікар також є цілителем, терапевтом і іншому, що невпинно працює, щоб підтримувати наше здоров'я. Дивно, але цей лікар також і кинопродюсер, що ставить чудові сцени, що показують нам, як додержуватися природного шляху своєї енергії

Доктор з наших сновидінь постійно намагається зв'язатися з нами й не бере за це ні цента. Чому ж ми повинні відмовлятися від його послуг і від дружби з таким чудовим доктором?

У сні майбутні проблеми діагностуються ще до того,
як з'являються перші фізичні симптоми

Наші тіла прекрасно знають, що відбувається усередині них, і вони розповідають про це в наших сновидіннях. Часто в сні ми одержуємо діагноз захворювання задовго до появи яких-небудь фізичних симптомів. Працюючи з діагностичними сновидіннями, ми часто виявляємо проблему до того, як вона ввійде в критичну фазу, - і іноді навіть можемо уникнути хворобливого й дорогого медичного втручання

Деякі з картин, що розвертаються перед нами в сні, є живими діорамами того, що відбувається усередині наших тел. Конфлікти, які ми бачимо в сні, іноді є драматичним відображенням того, як наша імунна система справляється - або не справляється - із захворюваннями. Сновидіння можуть взяти нас із собою вглиб клітинної структури наших тел. Протягом тисяч років талановиті лікарі знали, що сновидіння, що говорять від імені нашого тіла, можуть давати точний діагноз задовго до того, як починають спостерігатися фізичні симптоми

Читання послань нашої соматичної системи стало ключовим моментом у традиційній китайській медицині, як і в медичній практиці Древньої Греції й багатьох інших культур. У Викторианскую епоху лікарі на Заході продовжували пошук діагностичної інформації в сновидіннях своїх пацієнтів

Коли Елен було біля сорока, їй приснилося, що в її будинок увірвався небезпечний зломщик і направив пістолет прямо їй у груди. Вона була дуже чутлива до образів своїх снів і інтуїтивно знала, що сон застерігав, що в неї може початися рак грудей. Вона негайно звернулася за медичною допомогою. Завдяки тому, що Елен пам'ятала свій сон і діяла, почувши застереженню сну, рак у неї був виявлений на самій ранній стадії, і проблема була дозволена простою операцією по видаленню невеликої пухлини

Відчувши, що сни повідомляють її про серйозну проблему зі здоров'ям, Керол постійно відвідувала лікаря, що був щиро здивований невизначеністю й надуманістю її скарг. Лікар сумнівався, чи існує в Керол у дійсності якась проблема зі здоров'ям. Потім Керол приснився дуже простий сон - у її сновидінні з'явився величезний вовк і сказав їй: «Мене кличуть Люпус». На наступний ранок Керол подзвонила лікареві й попросила терміново прийняти неї. Лікар провів необхідні аналізи, і незабаром підтвердилося, що діагноз, що вона одержала в сні, був абсолютно вірний; у Керол починалася волчанка - туберкульоз шкіри

Інші цікаві значення:
Сни-Попередження можуть жадати від нас дій, якщо ми хочемо, щоб наше майбутнє приносило нам радість. Вам може снитися, що ви в
Деякі сновидіння є ранніми застереженнями про можливі проблеми в майбутньому - кризової ситуації на роботі, розриві відносин
У провісних сновидіннях ми бачимо події й обставини нашого життя до того, як вони трапилися, і саме так, як все відбудеться. Пр
Наші сновидіння постійно підготовляють нас до тих викликам і можливостям, які можуть зустрітися на нашім життєвому шляху. Мо
Пропоную вам план на будь-яку ніч вгоду. Перш ніж ви відправитеся спати, напишіть
Може бути, подібно дитинам, що репетирують у сні, як ходити й говорити, ще до того, як у них розвилися фізичні навички, людство р

Кращі пояснення снів

61259

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
54036

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
49929

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
45841

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
42812

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация