У сні ми одержуємо доступ к. безпосередньому зціленню

Значення та Зміст

У Ванди Берч, чию книгу «Та, хто бачить сни» (She Who Dreams) я вважаю кращою допомогою зі зцілення в сні, недавно був досвід такого безпосереднього зцілення. Лікар оглянув родимку на стопі її лівої ноги й вирішив, що вона повинна бути вилучена. «Це зажадає невеликого хірургічного втручання, - пояснив він, - і нога після цього кілька днів буде боліти».

Перед запланованою операцією Ванда лягла спати, навмисно думаючи про те, чи коштує їй погоджуватися на операцію й немає чи іншого шляху вирішити цю проблему

У своєму сновидінні вона сама оглянула родимку на стопі ноги. Потім з нізвідки - начебто із хмари - з'явилася рука, що тримала великий чорний олівець. Рука намалювала навколо родимки коло, родимка відвалилася й зникла

Ранком Ванда подивилася на свою стопу. Від родимки не залишилося й сліду. Тоді вона, подумавши, що переплутала ноги, подивилася на іншу стопу. Родимки не було. Вона покликала свого чоловіка, щоб той глянув, і він підтвердив що происшли: случившееся в сні принесло їй негайне фізичне зцілення. Чоловік наполіг на тому, щоб вона однаково пішла кврачу.

У моєму житті було кілька вирішальних ночей, коли я був прямо зцілений істотою, що виглядав як ведмідь. В одну із цих ночей я виявив себе в панцирі зі шкіри на чолі солдатів, які марширували під прапором богині-ведмедиці. Виснажений битвами, я поковилял убік лісу, готовий упасти й умерти. маленьке ведмежа, Що Підійшло до мене, відвело мене в місце зцілення, де велика Мати Ведмедиця зламала мої ребра, вичистила моє серце й легені й вставили їх назад, виславши перед цим мою грудну клітку м'якими зеленими мохами

Ранком я відчув, що мій організм глибоко очищений і оновлений, я почував благословление. Зцілення в сні доступно нам практично щоночі. Нам потрібно тільки попросити про це. В античності люди із усього средиземноморского узбережжя робили паломництва в храми зцілювального сновидіння, присвячені Асклепію і його батькові, Апполону, - не тільки для того, щоб довідатися свій діагноз, але й у надії на безпосереднє й повне зцілення в сні. Такий досвід ми можемо випробовувати в стихійних сновидіннях, які є найбільшою благодаттю. Ми можемо запросити священного цілителя в наші сновидіння й наше життя. Ми можемо просто сказати: «Я маю потребу в зціленні». Або можемо сказати, як сказав давньогрецький оратор Аелий Аристид, що дуже близько підійшов до свого бога: «Я прошу здоров'я, у якому бідує моє тіло, щоб служити надобностям моєї душі».

У нашім одушевленому Всесвіті завжди варто просити про допомогу, але добре б завжди це робити чемно.

Інші цікаві значення:
Сни-Попередження можуть жадати від нас дій, якщо ми хочемо, щоб наше майбутнє приносило нам радість. Вам може снитися, що ви в
Деякі сновидіння є ранніми застереженнями про можливі проблеми в майбутньому - кризової ситуації на роботі, розриві відносин
У провісних сновидіннях ми бачимо події й обставини нашого життя до того, як вони трапилися, і саме так, як все відбудеться. Пр
Наші сновидіння постійно підготовляють нас до тих викликам і можливостям, які можуть зустрітися на нашім життєвому шляху. Мо
Пропоную вам план на будь-яку ніч вгоду. Перш ніж ви відправитеся спати, напишіть
Може бути, подібно дитинам, що репетирують у сні, як ходити й говорити, ще до того, як у них розвилися фізичні навички, людство р

Кращі пояснення снів

62810

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
55843

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
51318

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
47276

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
44374

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация