Сновидіння показують нам шляхи людства

Значення та Зміст

Може бути, подібно дитинам, що репетирують у сні, як ходити й говорити, ще до того, як у них розвилися фізичні навички, людство репетирує свої нові фази розвитку за допомогою сновидінь. Ми перебуваємо на грані того, щоб нарешті зрозуміти, що ж це значить, коли ми говоримо, що якісь ідеї «витають у повітрі». Ми бачимо лише одну грань, коли довідаємося, що художники й автори науково-фантастичних романів часто передбачали появу нових технологій за десятиліття й навіть століття. Сновидіння допомагають нам осягти духовну глибину розуміння проблем нашого часу. Вони показують наслідки наших сьогоднішніх дій і політики на всіх рівнях - від індивідуального до планетарного. За допомогою сновидінь ми можемо ввійти в стан свідомості інших, що сильно відрізняються від нас людей, зрозуміти їхні обставини й глянути на всі їхніми очима. Це може дати нам можливість відкинути вкорінені забобони й перестати скрізь бачити ворогів. У міру того як ми стаємо активними сновидящими й ділимося даром сновидіння з іншими, ми допомагаємо в'язати мережу миру й зцілення для всього людства. Зараз це необхідно як ніколи.

Я думаю про «сновидческих мережі» жителів Андаманських островів, яким удалося зникнути від дивовижного цунамі в грудні 2004 року, тому що їхні сновидіння і їхній глибокий зв'язок із тваринами й землею підказали їм, що воно насувається. Правительство Індії, виявивши прибережні рибацькі села остров'ян покинутими після шторму, вирішило, що всі вони загинули. Коли індійське правительство послало розвідувальні вертольоти на острови, вони знову виявили остров'ян, які обстріляли вертольоти з луків, даючи зрозуміти, що допомоги з Нью^-Делі вони не хочуть і не мають потреби в ній. За традицією, войовниче населення Андаманських островів - це група сновидящих, які збираються по ночах в «більших будинках» своєї громади, щоб побачити в сновидіннях способи виживання й розвитку всього співтовариства. Вони представляють, що тчуть сновидческую мережа, по якій їхні розвідники можуть швидко переміщатися, збирати й приносити назад інформацію, життєво важливу для суспільних інтересів групи

Сновидіння розширюють наші можливості й наше розуміння того, що може бути зроблено нами як членами людського співтовариства. Жінка з Польщі сказала мені, що протягом довгого років радянської окупації її країни її сновидіння служили їй «фільмами волі», зміцнюючи віру в те, що її народ чекає інше, радісне й вільне життя

Наші сновидіння допомагають нам вирватися з коробок, у які ми самі себе запхнули або дозволили іншим зробити це. Один раз мені приснилося, що я гуляю по зоопарку, і мене дуже дратує поводження юрби, що витріщається на лев з великою гривою й заради сміху намагається тикнути його чим-небудь через прути клітки

Раптово один з туристів закричала: «Хвіртка відкрита!» Всі зеваки відразу розбіглися, побоюючись, що лев вийде із клітки й нападе на них. Я ввійшов у відкриті дверцята, і лев підстрибнув, поклав лабети мені на плечі й лизнув мені особа, як дружелюбний пес. Він захотів, щоб я обернувся й зрозумів, що відбувається насправді. Коли я обернувся, я помітив, що із цього погляду саме люди, а не тварини живуть за ґратами. Те місце, де перебував лев, було місцем природи, волі й відкритих обріїв. Своїм низьким левиним голосом лев дав мені наставляння: «Зрозумій, люди - єдині тварини, які самі вибирають жити в клітках».

Так чи інакше, відповідно до нашого розуміння, сновидіння приводять нас у місце, де живе лев, - у місце волі. Ці «фільми волі» не тільки відкривають нам наші можливості як особистостей; вони допомагають звільнити цілі співтовариства

Історія Харриет Табмен - чудовий цьому приклад. Коли вона була маленькою дівчинкою й жила на морському узбережжі штату Мериленд, її важко ранив розсерджений доглядач, кинувши в неї двухфунтовий свинцевий вантаж, що потрапив їй прямо в чоло. Цей жахливий інцидент, здається, допоміг відкрити її «третє око». У сновидіннях і баченнях вона бачила себе літаючої над полями й ріками, яких вона ніколи не бачила своїм звичайним зором. Коли її сновидческие союзники вселили в неї сміливість зробити проривши до звільнення, вона змогла скористатися видами з повітря зі своїх сновидінь як картами, щоб бігти на волю непійманої

Більше пізні сновидіння надихнули її повернутися на Південь і допомагати іншим знайти волю, і опеньків! її сновидіння давали їй точні вказівки, по яких дорогах піти, де брід, по якому можна перейти ріку, у яких будинках можна, не боячись, зупинятися Будучи найвідомішим провідником «Підпільної залізниці», їй удалося допомогти знайти воль} трьом сотням випадних рабів, і жоден з них не потрапив у руки переслідувачів - тому що вона довіряла своїм «фільмам волі» і працювала сними.

Алексис Токвиль, великий французький політичний діяч, що стежив за формами змін у суспільстві й умовами для політичних воль записав у своїй книзі «Демократія в Америці» таке спостереження: «У часи, коли страсті беруть гору на; поводженням людини, варто приділяти менше увагу тому, що думають люди досвідченого й виконані здорового глузду, і звернутися до того, що займає уяву сновидцев». «Уява сновидцев» жадає від нас простежити, що відбувається в колективній свідомості й у груповому розумі тих особливих рухів і співтовариств, від яких може залежати хід подій Ми повинні знати, що відбувається (або не відбувається) у баченнях лідерів і тих, хто потенційно може змінити наш мир. І ми хочемо працювати на благо людства за допомогою нашої власної здатності до активного сновидіння й уяви

Інші цікаві значення:
Сни-Попередження можуть жадати від нас дій, якщо ми хочемо, щоб наше майбутнє приносило нам радість. Вам може снитися, що ви в
У провісних сновидіннях ми бачимо події й обставини нашого життя до того, як вони трапилися, і саме так, як все відбудеться. Пр
Наші сновидіння постійно підготовляють нас до тих викликам і можливостям, які можуть зустрітися на нашім життєвому шляху. Мо
Пропоную вам план на будь-яку ніч вгоду. Перш ніж ви відправитеся спати, напишіть
Може бути, подібно дитинам, що репетирують у сні, як ходити й говорити, ще до того, як у них розвилися фізичні навички, людство р
Сновидіння грають набагато більше важливу роль у формуванні подій світової історії, чим погодяться визнати більшість істори

Кращі пояснення снів

62128

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
55004

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
50679

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
46621

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
43617

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация