До чого сниться небіжчик

Сон у Руку

До чого сниться небіжчик по соннику -
"Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова"

Якщо приснився небіжчик - див. до чого сниться мрець

До чого сниться небіжчик по соннику -
"Сонник: правдивий тлумач сновидінь Л. Мороз"

Якщо приснився небіжчик. За допомогою снів ми попадаємо в таємничу країну, що перебуває за гранню звичайного життя, де можна зустріти кого завгодно: живої або померлої людини, тварин, парфумів, представників темних і світлих сил і т.д. Не всьому побаченому в сні варто вірити, тому що пророчі сновидіння трапляються рідко. Але якщо той самий сон повторюється не менш трьох разів, то на нього, звичайно ж, варто звернути увагу

Якщо сон не є віщим, те приснившийся небіжчик означає найближчим часом зміна погоди, як і зазначено в соннику. Але тому що ваше сновидіння повторюється тривалий час, а погода залишається колишньої, то воно має інше значення

Якщо ви даєте небіжчикам що-небудь, те цей сон буде для вас украй несприятливий, принесе шкода й зло. Якщо ж ви даєте одяг, їжу або гроші, це значить, що незабаром у вас умре хтось із найближчих родичів або знайомих. Якщо ж мертвий дає сам що-небудь, це передвіщає удачу й благополуччя в житті. Коли ж ви обіймаєте й цілуєте в сні мертвого, те хворому це передвіщає смерть, а здоровому треба нікому про це не розповідати, а тримати втайне.

Прогулювалися із уже померлим знайомим - була матеріальна небезпека, украли гроші, з'явилася недостача й т. д.

Якщо вам сниться, що ви присутні в мертвого на поминках, те це дуже негарний знак: людина вмре, якщо хворо, або в нього вмре родич. Як бачите, з подібним сном варто звертатися обережно. При частому його повторенні варто позбуватися від першопричини появи подібного сновидіння. Для цього підіть у церкву, поставте поминальні свічі покійним батькам і замовте кожному сорокоуст про заспокоєння. Потім наступного дня відвідаєте покійних батьків на цвинтар, взявши із собою поминальний обід. Підійдіть до могили, перехреститеся тричі, покладете принесену їжу й скажіть три рази: «Ви, покійні батьки, тут мертвим сном спите, мене до себе не кличте, міцно спите, не вставайте, про мене не згадуйте. Платом Пречистої Богородиці від вас закриюся, водою святою умиюся, залізним тином обгороджуся, поки не моя година, я до вас не кваплюся. Амінь». По закінченні читання змови прочитайте молитву «Так воскресне Бог», після чого йдете, не оглядаючись, поки не перейдете поріг свого будинку. Увійшовши в житло, запаліть свічу, що залишилася після церковного свята, і говорите змову про себе три рази: «Ішла ранковою зорею Марея, а вечернею Параска. Приносили три заступи залізних, відмахували, відколювали з мене, раби Божої (ім'я), нічні переполохи від голови, від серця, від печінки, від гарячої крові. Вуста мої - замок, мова мій ключ, баєві-замикаю навіки. Амінь».

Після прочитання сплюньте тричі через ліве плече й третя година ні з ким не розмовляйте. Наступного дня підіть у церкву, замовте собі молебень про здоров'я й поставте свічі до ікон Рятівника, Богородиці й Миколи Догідника. Ніколи не втрачайте цілковитого самовладання, якщо вам приснився сон з несприятливим значенням. Постарайтеся згадати, коли ви його бачили: удень або вночі, у який час ночі. Після цього по календарі визначите, який місячний день доводиться на це час

Сни, у яких фігурує смерть, якщо вони не викликані причинами чисто духовної користі, можуть легко ввести в оману, заплутати. Бачити родича мертвим - до кончини, суму. Сновидіння такого роду завжди є провісниками нещастя

Почути про смерть родича або друга - до одержання від цієї особи сумної звістки. У цих снах людин може бачити ті ж образи, зв'язані зі смертю, похоронами, і помилково сприйняти їх як знаки ворожі або сприятливі. Наприклад, він може побачити свою смерть або кончину близького родича й сприйняти її як ознака подій того ж ряду, тоді як насправді сон містить у собі застереження іншого роду: щось позитивне в житті даної людини може бути зруйноване внаслідок пагубного зовнішнього впливу. Розглянемо як приклад наступний випадок: людині сниться, що його добрий друг або родич перебуває в агонії, а потім умирає. У такий спосіб виражається попередження: йому треба позбутися від якихось порочних, аморальних думок. Якщо ж сниться смерть ворога, сон обіцяє звільнення з-під влади дурних думок і звичок

Часто такого роду сни передвіщають початок або завершення стану крайньої тривоги, якихось важливих життєвих випробувань. Сон, що стосуються смерті, може містити попередження про припинення даного стану. Якщо ви бачите свого батька, що вмер, і розмовляєте з ним, то готуйтеся здійснити невдалу операцію. Остерігайтеся вступати в які-небудь контакти: вас оточують вороги. Після сну чоловікам і жінкам варто особливо берегти свою репутацію. Зустріч у сні з покійною матір'ю застерігає проти недоброзичливого відношення кближнему.

Брат, інший родич або друг є в сні, попереджаючи, що хтось незабаром звернеться до вас за підтримкою

Якщо небіжчики здаються в сні задоволеними й бадьорими, це вказує на те, що у вашім житті є присутнім якесь зло, що ви перебуваєте під дурним впливом. Ця ситуація чревата для вас матеріальними втратами

Якщо приснилося, що в розмові з покійним родичем той домагається від вас якої-небудь обіцянки, вас очікує розчарування

Небезпечних наслідків можна уникнути, якщо вам удасться відчути в собі вібрацію вашого вищого, духовного «я».

РоЗаговір з родичами - це не що інше, як форма зв'язку з духовною сутністю. Між матеріальними сутностями існує так мало споріднення, що в пошуках щирого задоволення й радості людині слід звертатися до власного об'єктивного початку

Бачити в сні труп значить надовго перекреслити всі помисли про щастя. Цей сон передвіщає одержання сумних звісток. Молодим цей сон обіцяє розчарування, після нього юнакові або дівчині прийде забути, що таке радість

Інші цікаві значення:
До чого сняться плоди по соннику - "Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова" Багато різних плодів бачити в сн
До чого сниться пломба по соннику - "Сонник Ванги" Якщо вам приснилося, що ви ставите пломбу в зуб, те це значить, що вас очікуют
До чого сниться пліт по соннику - "Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова" Сон про пліт передвіщає поїздку,
До чого сниться плотнина по соннику - "Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова" Сон про греблю передвіщає, що
До чого сниться тесля по соннику - "Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова" Якщо вам присниться тесля за роб
До чого сниться площа по соннику - "Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова" Якщо вам присниться площа, повна

Кращі пояснення снів

61586

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
54378

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
50227

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
46135

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
43141

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация